אנרגיה מינית

כיצד המרכזים גוזלים אנרגיה המיועדת למרכז המיני.
ניתן לזהות אנרגיה זו לפי שלהוב מיוחד, להט שלא מתאים לסיטואציה.
המרכז השכלי בהשתמשו באנרגיה של המרכז המיני, לא מסתפק רק בתחומים המעניינים אותו, הוא יוצר תאוריות חדשניות וסובייקטיביות, כותב אנציקלופדיות שלמות, מבקר, נלחם ומתווכח.
המרכז הרגשי מטיף לאמונה עיוורת, מזהיר מפני החטא או מחולל מהפכות, יוצא למלחמות קודש, הורג, משמיד ועוד…
המרכז התנועתי מתאמץ להשיג שיאים הקשורים בתנועה. הוא מעסיק את עצמו בספורט, טיפוס על הרים, היום ניתן לראות זאת היטב בכל מה שקשור בספורט האקסטרים.
המרכז האינסטינקטיבי שוקע בצורה קיצונית בכל הקשור בבריאות ומחלות, או בממון ונוחות פיזית. לפעמים מדובר בכפייתיות למזון ולמין.

כלומר, אותה אנרגיה עדינה המיועדת ליצירת חיים; חיים חיצוניים – ילדים, חיים פנימיים – גוף אסטרלי, נגזלת ומבוזבזת על ידי מרכזים אחרים על עבודה חסרת ערך.
כך נוצר מצב בו המרכז המיני נשאר ללא אנרגיה המתאימה לו, הוא נאלץ להשתמש באנרגיה גסה יותר שלא מתאימה לצרכיו וחדל למלא באורגניזם את התפקיד שהיה יכול למלא.

2תגובות ל‘אנרגיה מינית’

  1. איך אתה רואה את המרכז המוטורי ברצותו לעסוק בספורט כחלק מהביזבוז אנרגיה המינית …? לדוגמא עם אני הולך על חוף הים ופתאום מתחיל לקפץ בתנועות מתלהבות זה מצב שבו המרכז המוטורי גונב אנרגיה מהמרכז המיני , אבל בספורט עם הוא נעשה עם צומת לב ממוקדת ומטרה העיסוק לכשעצמו איך הוא יכול לבזבז…?

  2. הטירוף שבהשגת שיאים! באקסטרים תוך סיכון חיים. מדובר על מרכז העובד על דלק שלא מתאים לו, כאילו שמדובר על מנת יתר של דלק מזוכך יותר. כמובן שניתן להרחיב נושא זה ולהביא דוגמאות רבות. יש התיחסות של גורדייף ב"סיפורי בעל זבוב לנכדו" על כל מה שקשור בספורט. ללא קשר, שאלות ודיונים מומלץ להעביר לפורום.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d בלוגרים אהבו את זה: